FORGOT YOUR DETAILS?

Podlogi panele winylowe Vinylcomfort

Panele winylowe Vinylcomfort to całkiem nowa koncepcja która obejmuje takie cechy jak:

  • wykorzystanie tylko szlachetnego drewna i naturalnego kamienia,
  • warstwa winylu to zwiększona odporność na ścieranie,
  • tłoczona powierzchnia w wyglądzie i w dotyku bardzo naturalna,
  • nowoczesna konstrukcja - podwójna warstwa korka.

 

Konstrukcję podłóg winylowych możemy podzielić na trzy rodzaje, poniżej mogą Państwo zapoznać się ze specyfikacją, warstwami oraz możliwościami tego rodzaju podłóg.

Panele winylowe trzeba ułożyć obok siebie - można to zrobić dzięki zatrzaśnięciu zamka na krawędziach, przy pomocy bezklejowego systemu montażu Corkloc®. To rozwiązanie cechuje się czystością, szybkością oraz brakiem jakichkolwiek problemów. Jest na ten moment dostępne z dwoma typami warstwy wierzchniej - o grubości 0,3mm w przypadku stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i 0,55mm jeżeli w grę wchodzą pomieszczenia użyteczności publicznej. Wzory drewna są dostępne w formacie gustownej deski o wymiarach 1220 x 185mm, a wzory kamienia w formacie 905 x 295mm.

Płytka przyklejana

Grubość płytki przyklejanej wynosi 6mm. Może być zastosowana na praktycznie każdym typie posadzki. Na uwagę zasługuje to, że ma mocną i wyważoną strukturę, dzięki czemu jest w stanie w znacznym stopniu niwelować nierówności podłoża. I takie rozwiązanie jest dostępne w formacie gustownej deski - wymiary 1230 x 150 x 6mm - z warstwą wierzchnią o grubości 0,55 mm. Możemy stosować to rozwiązanie w mieszkaniach, domach, ale równie dobrze pomieszczeniach o znaczącym natężeniu ruchu, komercyjnych.

plytka-przyklejana

Hydrocork

Hydrorock to pod każdym względem nowatorskie rozwiązanie podłogi panelowej - technologia Corktech, a więc to jednoznacznie pokazuje, że mamy do czynienia z czymś godnym większego zainteresowania. Okładzina może zostać zainstalowana na praktycznie każdym typie istniejącej posadzki, a dzieje się to dlatego, iż grubość paneli wynosi tylko 6mm. Wszystko to powoduje, iż jest to doskonała alternatywa w przypadku prac remontowych i modernizacyjnych. Panele podłogowe możemy w łatwy sposób docinać oraz montować, są one wyposażone w system PressFit - nowe rozwiązanie, które dzięki wykorzystaniu zdolności kompresyjnych korka jest w stanie zapewnić stabilne oraz mocne połączenie elementów. Panele - warstwa wierzchnia 0,55mm, są dostępne w formie pięknej, naprawdę bardzo eleganckiej deski o wymiarach 1225 x 145mm.

hydrocork

Kliknij tutaj aby zobaczyć przykładowe wizualizacje

Poniżej prezentujemy wzory podłóg winylowych Vinylcomfort, kliknij w interesujący Cię wzór, zobacz go w większym formacie:

Podlogi panele winylowe Vinylcomfort

Konstrukcję podłóg winylowych możemy podzielić na trzy rodzaje, poniżej mogą Państwo zapoznać się ze specyfikacją, warstwami oraz możliwościami tego rodzaju podłóg.

Panele winylowe

Panele winylowe trzeba ułożyć obok siebie – można to zrobić dzięki zatrzaśnięciu zamka na krawędziach, przy pomocy bezklejowego systemu montażu Corkloc®. To rozwiązanie cechuje się czystością, szybkością oraz brakiem jakichkolwiek problemów. Jest na ten moment dostępne z dwoma typami warstwy wierzchniej – o grubości 0,3mm w przypadku stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i 0,55mm jeżeli w grę wchodzą pomieszczenia użyteczności publicznej. Wzory drewna są dostępne w formacie gustownej deski o wymiarach 1220 x 185mm, a wzory kamienia w formacie 905 x 295mm.

Płytka przyklejana

Grubość płytki przyklejanej wynosi 6mm. Może być zastosowana na praktycznie każdym typie posadzki. Na uwagę zasługuje to, że ma mocną i wyważoną strukturę, dzięki czemu jest w stanie w znacznym stopniu niwelować nierówności podłoża. I takie rozwiązanie jest dostępne w formacie gustownej deski – wymiary 1230 x 150 x 6mm – z warstwą wierzchnią o grubości 0,55 mm. Możemy stosować to rozwiązanie w mieszkaniach, domach, ale równie dobrze pomieszczeniach o znaczącym natężeniu ruchu, komercyjnych.

 

plytka-przyklejana

Hydrocork

Hydrorock to pod każdym względem nowatorskie rozwiązanie podłogi panelowej – technologia Corktech, a więc to jednoznacznie pokazuje, że mamy do czynienia z czymś godnym większego zainteresowania. Okładzina może zostać zainstalowana na praktycznie każdym typie istniejącej posadzki, a dzieje się to dlatego, iż grubość paneli wynosi tylko 6mm. Wszystko to powoduje, iż jest to doskonała alternatywa w przypadku prac remontowych i modernizacyjnych. Panele podłogowe możemy w łatwy sposób docinać oraz montować, są one wyposażone w system PressFit – nowe rozwiązanie, które dzięki wykorzystaniu zdolności kompresyjnych korka jest w stanie zapewnić stabilne oraz mocne połączenie elementów. Panele – warstwa wierzchnia 0,55mm, są dostępne w formie pięknej, naprawdę bardzo eleganckiej deski o wymiarach 1225 x 145mm.

hydrocork

Kliknij tutaj aby zobaczyć przykładowe wizualizacje

 

Poniżej prezentujemy wzory podłóg winylowych Vinylcomfort, kliknij w interesujący Cię wzór, zobacz go w większym formacie:

Home

Commercial

Hydrocork

25 lat gwarancji w budynkach mieszkalnych - 15 lat gwarancji w budynkach użyteczności publicznej.

DO GÓRY