FORGOT YOUR DETAILS?

Usługi montażu

Usługi parkieciarskie – montaż podłóg.

Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie zdobyć praktycznie każde drewno występujące na świecie! Staramy się ciągle rozwijać i uczyć, poszukiwać nowych gatunków i technologii. Uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach, targach i konkursach parkieciarskich, staramy się być na bieżąco w sprawach związanych z naszą branżą Współpracujemy tylko z uznanymi producentami na rynku krajowym, europejskim i światowym, co gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów i usług.

Specjalizujemy się również w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich. Korzystamy tylko i wyłącznie z najlepszych ekip w naszym rejonie. Dlatego jako jedna z niewielu firm dajemy Państwu pełną, 24- miesięczną gwarancję, zarówno na zakupiony u nas towar jak i usługę. Są to najwyższej jakości usługi parkieciarskie. Działamy zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sztuki parkieciarskiej. Wykonujemy pomiary wilgotności wylewek, drewna, powietrza oraz jakości podłoża.

Zajmujemy się układaniem desek, parkietu, mozaiki, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa praktycznie każdy wzór wedle życzenia i techniki wykonania. Zajmujemy się również montażem, lakierowaniem, olejowaniem listew przypodłogowych. Posiadamy też w swojej ofercie bogaty wybór schodów i parapetów drewnianych, wraz z usługa montażu.

Do każdego zlecenia dobieramy odpowiednie materiały chemiczne najlepszych producentów, spełniające najwyższe normy jakościowe. Ponadto przeprowadzamy renowacje starych parkietów i schodów drewnianych.

 podstrona_uslugi

 

DO GÓRY