FORGOT YOUR DETAILS?

Parkiety i panele drewniane

Produkty firmy PanMarWood to:

 • lite parkiety dębowe:
  - produkt ekologiczny dla osób dbających o zdrowie
  - brak toksycznych i rakotwórczych klejów
  - nie wymagają stosowania środków chemicznych do pielęgnacji
 • drewniane podłogi warstwowe:
  - warstwa wierzchnia drewna to aż 4mm
  - szybki montaż dzięki gotowym elementom
  - mogą być przyklejane lub układane pływająco

Lite deski dębowe

Deska lita oferowana przez firmę Panmar to wysokiej jakości ekologiczny produkt, który to przeznaczony jest przede wszystkim dla osób dbających o zdrowie i komfort mieszkalny swój i swoich bliskich. Materiał na podłogę litą drewnianą firma pozyskuje z lasów certyfikowanych. W miejscach tych przyrost drzewa jest większy aniżeli wycinka, a tym samym firma nie wyrządza w przyrodzie żadnych strat.

Istotą cechą jest to, że deski podłogowe nie zawierają żadnych toksyn oraz substancji rakotwórczych, albowiem są wykończone naturalnymi olejami i woskami. Wyróżniają się trwałością, a także łatwą możliwością renowacji, chociaż bez tej czynności są wstanie przetrwać wiele lat. Bardzo ważnym walorem desek podłogowych litych oferowanych przez firmę Panmar jest to, że stanowią świetną izolację dla każdego podłoża, zaś dzięki temu, że są w pełni produktami naturalnymi znakomicie regulują mikroklimat w mieszkaniu. Są wstanie pochłaniać dźwięki, co sprawia, że akustyka w mieszkaniu ulega znacznej poprawie. Kolekcja obejmuje 20 wzorów, dlatego każdy wybierze ten idealny dla siebie.

Drewniane podłogi warstwowe

Jeżeli chcesz cieszyć się nie tylko piękną, ale i komfortową a przede wszystkim solidną i ekologiczną podłogą w swoim mieszkaniu, na pewno powinieneś zapoznać się z ofertą, jaką ma dla Ciebie firma Panmar. Szczególną popularnością w ofercie firmy cieszą się warstwowe deski podłogowe Eccelente, które nie tylko świetnie się prezentują, ale również są trwałe, solidne, dzięki czemu bez konieczności naprawy i renowacji mogą służyć wiele długich lat. Warto wspomnieć, że wszystkie warstwy deski stworzone są z drewna o grubości 4 mm.

Gotowa warstwa licowa wykończona jest ekologicznym i przyjaznym zarówno ludziom jak i środowisku olejowoskiem. Bez wątpienia ważnym walorem jest to, że podłoga z tych desek jest gotowa do użycia już w chwili, kiedy ją ułożymy, a plusem jest także fakt, iż jej montaż trwa niezwykle krótko. Deski montować można zarówno na stałe je przyklejając jak i „pływająco”. Deski podłogowe firmy Panmar to świetny wybór, jeśli w mieszkaniu chcesz się cieszyć komfortem, stabilnością, ale również piękną aranżacją całego wnętrza.

DO GÓRY