FORGOT YOUR DETAILS?

Tarasy Twinson

Najlepsze z dwóch światów – Wyjątkowa trwałość w każdych warunkach

Systemy Twinson wykonane w opatentowanej technologii kompozytu PVC i drewna charakteryzują się doskonałą odpornością i pięknym wyglądem przez wiele lat.

Inoutic/Deceuninck to ponad czterdzieści lat doświadczeń w rozwoju i produkcji profili PVC dla branży budowlanej.

 

Częścią dążenia do doskonałości jest nieustanne inwestowanie w nowe rozwiązania. Inoutic/Deceuninck poświęcił ponad dwa lata na opracowanie formuły Twinson. Dzięki prowadzonym badaniom firma jest światowym liderem w łączeniu drewna i PVC. Właśnie tak powstał trwały i elastyczny materiał posiadający zalety obu jego składników, znany jako Twinson.

 

W procesie produkcyjnym wykorzystano technologię z respektem dla natury. Twinson może być w 100% poddany recyclingowi – jest przyjazną środowisku alternatywą dla drewna egzotycznego. Podczas gdy twarde drewno może być pozyskiwane tylko z zagrożonych lasów tropikalnych, Twinson zawiera sosnę rosnącą szybko w miejscach, które mogą być zalesiane na nowo. W ten sposób Twinson wspiera gospodarkę zasobami leśnymi. Materiał uzyskał certyfikat PEFC, który podkreśla nasze zaangażowanie w ochronę środowiska.

 

Twinson łączy naturę i technologię. Produkt jest fuzją materiałów, które z pozoru do siebie nie pasują, a pozwoliły uzyskać kompozyt o wielu zastosowaniach. Twinson pogodzi miłośników natury i zwolenników nowinek technologicznych.

  • CATEGORY
  • DO GÓRY