FORGOT YOUR DETAILS?

Deski olejowane Walczak

Styl rustykalny a może minimalizm? Skandynawska prostota, romantyzm polskiego dworku albo szczypta kolonialnej egzotyki?

Pomyśl jak przyjemnie będzie stąpać boso po naturalnej, drewnianej podłodze, której kolor idealnie dopasuje się do wymarzonego stylu.
W naszej nowej linii desek olejowanych tradycyjnie solidny dąb przywdział bardziej egzotyczne szaty. Lawenda, wiśnia, koniak lub biały to tylko niektóre z możliwych opcji.

Dodatkowo każdy kolor występuje w dwóch wariantach: perfekcyjnie gładki lub szczotkowany, który sprawia że kontakt z drewnem staje się bardziej osobisty.

 

Deski olejowane dostępne są w różnych wymiarach oraz klasach sortowania – od stonowanych o jednolitym usłojeniu po żywą podłogę rustykalną z sękami oraz wyraźnym rysunkiem drewna. Oprócz desek dębowych dostępne są również olejowane deski z drewna jesionowego.

 

Deski prezentowane w tej galerii pokryte są twardymi woskami olejnymi. Jest to produkt na bazie naturalnych olejów i wosków, takich jak olej słonecznikowy, olej sojowy, olej ostowy, wosk candelilla czy wosk carnauba. Olej wnika głęboko w drewno wzmacniając je, natomiast wosk pozostając na powierzchni tworzy jedwabistą powłokę. Jest ona odporna na ścieranie, a także zapobiega wnikaniu wody i zanieczyszczeń. Podłoga pokryta twardym woskiem olejnym jest trwała i łatwa w pielęgnacji, a co najważniejsze absolutnie ekologiczna. Twarde woski olejne nie zawierają formaldehydu, środków biobójczych ani konserwantów, natomiast użyte pigmenty są dopuszczone do użytku również w sektorze spożywczym

  • CATEGORY
  • DO GÓRY