FORGOT YOUR DETAILS?

Deski dębowe Decowood

Produkowane przez nas podłogi charakteryzują się oryginalnymi kolorami oraz smakiem i pasją, z którą są wykonywane.

Linia decowood została stworzona dla zaspokojenia najbardziej wyszukanych gustów klientów, proponujemy Państwu unikalnie podłogi z prawdziwego, naturalnego dębowego drewna. Dąb jest drewnem bardzo dekoracyjnym i stylowym, które jest stosowane z powodzeniem w parkieciarstwie od wielu lat. Produkowane przez nas podłogi charakteryzują się oryginalnymi kolorami oraz smakiem i pasja, z którą są wykonywane.

Możemy poszczycić się tym, iż wszystkie nasze produkty są wykonywane w technologii mieszanej, a kolor właściwy nakładany jest wyłącznie ręcznie. Do ich produkcji stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości woski i oleje. Stosowane przez nas produkty do barwienia są w pełni ekologiczne i spełniają wszystkie unijne dyrektywy, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska, oraz bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wyjątkowa twardość, wytrzymałość i odporność na ścieranie sprawiają, że podłogi z drewna dębowego są bardzo trwałe i mogą służyć nawet kilka pokoleń. Dzięki jasnej i delikatnej barwie, możliwości zmieniania barw oraz subtelnemu rysunkowi słojów podłogi dębowe wspaniale nadają się do różnorodnych wnętrz od klasycznych po nowoczesne.

  • CATEGORY
  • DO GÓRY