FORGOT YOUR DETAILS?

Meble kuchenne

Meble kuchenne i szafy w zabudowie na wymiar, nasze projekty cechuje:

  • profesjonalne wykonanie,
  • wysokiej klasy materiały,
  • dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów.

 

 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z realizacji mebli wykonanych przez nas:

Kuchnia to serce domu i to właśnie wokół niej skupia się życie rodzinne, w niej odbywają się najważniejsze rozmowy i toczą najgorętsze dyskusje podczas spotkań z przyjaciółmi. Pamiętając o tym proponujemy naszym Klientom stworzenie kuchni marzeń, dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb i gustów.

W naszych aranżacjach wnętrz kuchennych wykorzystujemy meble wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących ich wieloletnią trwałość i komfort użytkowania. Tworzymy szafy na wymiar, dzięki czemu jesteśmy gotowi sprostać zagospodarowaniu nawet najbardziej nietypowego pomieszczenia tak, aby powstała w nim funkcjonalna i elegancka kuchnia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble utrzymane w każdym stylu począwszy od tych tradycyjnych i klasycznych, a skończywszy na nowoczesnych i minimalistycznych. Zwolennicy estetyki rustykalnej lub retro, albo stylu industrialnego również będą mogli dopasować do swoich upodobań propozycje znajdujące się w naszym bogatym asortymencie.

Funkcjonowanie w doskonale zaplanowanej i wykonanej z wysokogatunkowych materiałów kuchni jest czystą przyjemnością. Wszystkie sprzęty i urządzenia mają swoje miejsce, naczynia są estetycznie uporządkowane a przygotowywanie posiłków staje się nieskomplikowane, a zarazem twórcze. Niezależnie od tego, czy nasi Klienci zdecydują się połączyć kuchnię z salonem, czy też stworzyć ją w osobnym pomieszczeniu, mogą liczyć z naszej strony na zaopatrzenie zarówno w szafki wiszące, jak i stojące. Nasze meble są wykonywane w dowolnych rozmiarach i gwarantują efektywne przechowywanie akcesoriów kuchennych nawet w najmniejszych kuchniach.  Proponowane przez nas elementy zabudowy kuchennej spełniają najwyższe standardy pod każdym względem i zadowolą gust najbardziej wybrednych klientów.

Wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i zastosowanie wysokogatunkowych materiałów w połączeniu z elegancką formą  proponowanych przez nas kuchni, zapewnią Państwu sto procent zadowolenia z końcowego efektu naszej pracy.

DO GÓRY